Projects

We offer products, solutions, and services across the entire energy value chain. We support our customers on their way to a more sustainable future.

All Energy Green Energy Projeler
Başlıksız-1.jpgjhvb

Endüstiyel Tesis İşleri

Yatırımlarınızda yer alacak tüm ekipmanları konusunda uzman kadromuzla standartlara uygun bir şekilde baştan sona düzenli kontroller ve denemeleri tamamlıyoruz.
Explore More
adfsdfg

İnşaat İş Kalemleri

Çelik Konstrüksiyon İmalatı, Boru Taşıcı Direk Montajları, Bina Güçlendirme Projeleri, Çelik Viyadük veya Otoyol Projelerinde yer alıyoruz.
Explore More
IMG_0235

Boru Hattı ve Borulama

Doğalgaz Boru Hatlarından, rafineri projelerine, depolama tanklarından boru hattı ve boru saportu montajına kadar bir çok aşamada hizmet vermekteyiz.
Explore More
Başlıksız-7

Montaj Çizim ve Detayları

Projeleriniz Genta Makine Mühendislerince yapılan çalışmalar doğrultusunda Çizimleri yapılarak Montaj ve Detay işlemleri ile tamamlanacaktır.
Explore More
Vector illustration of boiler factory for production of thermal and electrical energy with power line supports isometric concept

Proses Yönetimi

İşletmelerde kullanılan proses işlemleri ve yönetimi Genta Makine Hizmetleri dahilinde uygulanmaktadır.
Explore More
Başlıksız-8

Testler ve Devreye Alma

Proses ve tesislerinizin testlerini ve devreye alma işlemlerini Genta Makine olarak sorunsuz bir şekilde tamamlayarak sizlere teslim ediyoruz.
Explore More
Load More